Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
İYİ PARTİ’DE ERKMEN DÖNEMİ BAŞLADI

İYİ Parti Zonguldak İl başkanlığı görevine getirilen Zonguldak eski Valisi Yavuz Erkmen, bugün parti binasında  yeni göreve başladı.

İYİ parti Kurucu il Başkanı Ragıp Bayaktar ve bir süre önce istifa eden il Başkanı Suat Mısırlıoğlu’nun da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Yavuz Erkmen, kurulduğu günden bu yana İyi Parti’de görev almış herkese teşekkür etti.

Erkmen:” Eski yeni diye hiçbir farkımız yoktur”

Görevine yeni atanan Yavuz Erkmen, konuşmasında şunları söyledi; “Öncelikle bugün gaziler günü ve gaziler gününü kutluyorum. Tüm Zonguldak halkının bilmesini istiyoruz ki bu bir bayrak yarışıdır. Çok kısa bir süreç olmasına rağmen öncelikle Ragıp Bayraktar ile başlayan bu süreç akabinde Suat Mısırlıoğlu ile devam etmiştir.  Bugün de bu bayrak bana teslim edildi. Bizler bunu en iyi şekilde yapıp iyi parti en iyi şekilde temsil edeceğiz. Biz bir aileyiz ve bir bütünüz. Eski yeni diye hiçbir farkımız yoktur. İyi parti çok kısa bir zamanda kurulmasına rağmen yüzde 10’a ulaşan bir oy almıştır. Ama bu bize kafi değildir. Türkiye’nin şartları çok da bu ailenin genişlemesi gerektiğini gösteriyor. Demokrasinin vazgeçilmez unsurları siyasi partilerdir. Önemli olan ülkemizi sevmek, milletimizi, bayrağımızı sevmektir. O yüzden uygarca tartışıp uygarca fikirlerimizi söyleyeceğiz. Biz hiçbir partiye düşman gözüyle görmek istemiyoruz. Hepsi bizim arkadaşımız dostumuzdur. Fikir ayrılıkları olabilir ama hepsi bizim dostumuzdur. Biz onları da ikna edip bu aileyi büyütmek istiyoruz. Zonguldak çok sorunları olan bir ilimizdir. Bu sorunların üstesinden gelmekte birlik ve beraberlik gerektiriyor. Zonguldak’ta biz farkındalık yaratacağız. İyi parti olarak Zonguldak’ın sorunlarına sahip çıkıp Zonguldak’ın lehine olan her konuda iktidarın yanında olup onlarla birlikte hakkımızı sonuna kadar savunuruz. Türkiye’nin ve Zonguldak’ın aleyhine olan konularda da sonuna kadar mücadelemizi veririz. Çünkü biz Zonguldak’ı seviyoruz. Biz bugüne kadar kimseye kırıcı olmadık kimseye kötü bir laf söylemedik. Bundan sonra da bizim ağzımızdan en ufak birisi hakkında, kişilik hakkında en ufak bir şey duyamazsınız. Zonguldak’ta hem yerelde hem de genelde başarılı olmayı hedefliyoruz. Biz Zonguldak’ta hem mahalli idari ve hem de yerel seçimlerde çok güçlü bir şekilde çıkacağız. Türkiye’de de iyi partinin iktidarın adayı olan bir parti olduğunu ispat edeceğiz. Bizim hiçbir arkadaşımızı dışlamak gibi hiçbir arkadaşımız kenara koymak gibi durumları bizden görmeyeceksiniz. Bu anlamda bütün arkadaşlarıma kimse birbirinin aleyhinde konuşmak gibi durumları bu ailenin içerisine sokmayacağız. Ailede birlik önemlidir. Başarı tek bir kişinin hiçbir zaman olmaz. Başarı birlikte olur. Bu aile birliği bütünlüğü hak eden bir ailedir. Bu aile inşallah hem Zonguldak’ta yönetimlerde söz sahibi olacak hem de ülkemizde söz sahibi olacaktır. Biz genel başkanımız Meral Akşener’e inanıyoruz.” Dedi.

Erkmen: ilçe başkanları ile toplantı yaptı.

İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen  başkanlık görevine gelir gelmez ilk toplantısını llçe başkanlarıyla yaptı. Sonrada İlçe başkanlarını tek tek dinledi. İlçe başkanların hepsi yönetimiyle birlikte istifalarını verecek. İl Başkanı Erkmen tüm ilçe başkanlarını tek tek atama yaparak çalışma ekibini kurup , 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde başarılı olmak için tüm çalışmaları başlattı.

 

SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 19.9.2018  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (575)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 377 | Toplam Ziyaretçi: 8.715.638 | Ip Adresiniz: 52.91.39.106 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.