Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
Erol, gece gündüz demeden çalışıyor

27.Dönem Saadet Partisi Zonguldak Milletvekili adayı Burak Erol,24 Haziran seçim çalışmalarını kapsamında Zonguldak’ta ilçeler,beldeler ve köyler’de seçim çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.

Saadet Partisi iktidarında yapılacak çalışmalar şöyle;

Ekonomi, üretimi ve özellikle sanayi üretimini güçlendirerek kalkınma üzerine kurulacaktır. Gelir dağılımında adaleti tesis ederek aziz milletimizin refahını sağlayacak politikalar hayata geçirilecektir.

Türkiye’de işsizlik, kalkınma ve dışa bağımlılık problemini, sanayileşerek, bilgi ve teknoloji üreten bir toplum haline gelerek çözülecektir.

Vergi ve harcama politikaları kapsamında başta devletin her birimi şeffaf bir hale getirilecek, hesap verebilirlik ilkesi yerleştirilecektir. Böylece devlet yapılan işler hakkında halka sürekli olarak hesap verecektir.

Hali hazırdaki haksız vergi sistemi revize edilecek, üreticilerin ve tüketicilerin ödemek zorunda kaldıkları haksız vergiler hak ve adalet temelinde yeniden düzenlenecektir.

Temel sektörler, bölgesel gelişme ve tematik alanlarla ilgili ana plan ve stratejiler oluşturulacaktır.

Kalkınma ajanslarının etkin koordinasyonuyla kalkınma planları ile bunlara dayalı uygulamalar bölgesel düzeyde yatırım öncelikleri belirlenecek niteliğe kavuşturulacaktır.

Mevcut kabiliyet ve potansiyellerine göre illerde farklı sanayi politikaları uygulanacak, kümeleme sayesinde bu politikalar ilçeler bazında geliştirilecektir.

Kamu harcamalarının sınırlandırılması, etkinliğinin artırılması ve kamuda cari harcamalarda tasarruf sağlanması sağlanacak, özelleştirmeler bu kapsamda ele alınarak verimli yatırımlar desteklenecektir.

Türkiye ekonomisi için cari açığın düşürülmesi, enflasyonun makul düzeylere indirilmesi, mali disiplinin sürdürülmesi, sanayi üretim kapasitesini ve katma değeri artıracak yapısal reformlara hız kazandırılacaktır.

Kentleşmenin hızlanması nedeniyle kent ile üretim merkezleri bağlantısının yeni bir anlayışla ele alınmasına yön verilecektir.

 

SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 18.6.2018  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (672)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 985 | Toplam Ziyaretçi: 8.415.935 | Ip Adresiniz: 18.212.206.217 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.