Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
Başkan Çapcı, Gün Birlik ve beraberlik günüdür

9-10-11 Şubat 2018 tarih aralığını kapsayan ve Antalya Sueno Otel’de düzenlenen  “İl ve İlçe Başkanları Çalışma ve İstişare Toplantısına Gökçebey’den Tuna Çapcı katıldı.

Yapılan toplantıyı değerlendiren MHP Gökçebey İlçe Başkanı Tuna Çapcı,” Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin konuşmasını dikkatle dinledim.  Sayın Bahçeli konuşmasında: ,’ Kurtuluş Mücadelemizin lideri ve devletimizin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile kurucu kahramanların muhterem hatıralarını tazimle anıyorum. Tarih boyunca Türklüğü yaşatmak uğruna hayatlarını feda eden büyük ecdadımıza; bugün terörle mücadele ederken gerek sınır içinde, gerekse sınır ötesinde şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimize, Ömrünü Türk-İslam ülküsüne adamış Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’e, ebediyete intikal etmiş bütün dava arkadaşlarımıza, her birini hasretle yâd ettiğimiz ülkü şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, gazilerimize ise uzun ömürler diliyorum.

Milliyetçiliğimiz zamanının dar kalıplarına sığmamış, sosyal gerçeklerin gerisine düşmemiş; siyasal gelişmelere, çağın ihtiyaçlarına bigâne ve biçare kalmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi, haysiyet ve huzura ebedi çağrıdır. Milliyetçi Hareket Partisi, milli birlik ve kardeşliğe evveli ve edebi derin olan bağlılıktır. Milliyetçi Hareket Partisi vatana, millete ve bayrağa eşsiz sevgi, emsalsiz sadakattir. Milliyetçi Hareket Partisi, milli duruşun, şühedaya vefanın, millete bekanın onurlu davetidir.

49 yıllık siyaset mücadelemizde pek çok zorlukla karşılaştık. Ancak, Türk milleti için yaptığımız ve yapacağımız fedakârlıklarda hiçbir zaman sınır tanımadık, hiç de nokta koymadık. Eğilmedik, bükülmedik, gecikmedik. Düşmedik, üşenmedik, dinlenmedik. Yılgınlık akıntısına şuurumuzla direndik. Yozlaşma akınına gururumuzla direnç gösterdik. Şiddetli operasyon ve oyunlara karşı devasa bir duruş sergiledik. Seviyesizlere karşı seviyeli durduk. İlkellikleri irademizle durdurduk. İftiralara karşı davanın iffetini koruduk. Her zaman dediğim gibi davamız dualıdır, himaye Allah’tandır, destek aziz Türk milletindedir. Böyle bildik, buna inandık. Ya hep birlikte güçlü olacağız, ya da en zayıf noktamızdan, en yumuşak tarafımızdan açılan cepheler neticesinde hasar alacağız, hüsran yaşayacağız.  Birbirini çekemeyen, birbirini hazmedemeyen, birbirine kara çalan hiç kimse bir davanın onurunu hakkıyla sahiplenemeyecek, layıkıyla savunamayacaktır. Herkes kendi tıynetine yakışanı yapacak, herkes kendi niyetinin, kendi mizaç ve meşrebinin karşılığını bulacaktır. Unutmayınız, odunlaşanlara karşı olgunluğumuzu göstereceğiz.

Zalimleri alçakça alkışlayanlar varken, biz kahramanca mazlumları kucaklayacağız, onların yanında duracağız. Zafer sabredenlerindir. Sefer hak edenlerindir.”

Bugün Türkiye’nin MHP’ye daha çok ihtiyacı vardır diyen İlçe Başkanı Tuna Çapcı,Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gelin sizde katılın.

 

 

 

 

 

 

SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 14.2.2018  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (259)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 1.768 | Toplam Ziyaretçi: 6.929.889 | Ip Adresiniz: 54.83.66.51 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.