Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
VİZYON İNŞAATTAN SATILIK 45 DAİRENİN TEMELİ ATILDI

Vizyon Emlak Pazarlama Satış-Kiralama ve İnşaat Müteahhit Satılmış Aydemir, Gökçebey girişine satılık 45  lüks dairenin temelini attı.

Temel atma törenine; Gökçebey Kaymakamı Gökhan Öztürk, Belediye Başkanı Vedat Öztürk, İşadamı Sezai Çanakcı, Belediye Meclis Üyesi İsmet Karcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş katıldı. 


45 dairenin temel atma kurdalesini, Gökçebey Kaymakamı Gökhan Öztürk, Belediye Başkanı Vedat Öztürk, İşadamı Sezai Çanakcı kesti. Hocanın duası ardından kesilen iki adet adak kesildi.


Temel atma törenine gelen davetli misafirler, Vizyon Emlak Pazarlama Satış-Kiralama ve İnşaat Müteahhit Satılmış Aydemir’i tebrik ettiler.
Vizyon Emlak Satılmış Aydemir tarafından;   36 daire 3+1, 3 daire 2+1 ve 6 adet duplex daire olmak üzere toplam 45 dairenin yapımına başlandı.


Aydemir, Kalite Politikası, İş sağlığı ve güvenliği politikası ve çevre politikası görev kabul etmekte ve taahhüt ediyoruz.

Kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak güvenirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktır.


Yapılan 45 dairede, Isı ve ses yalıtımlı, Asmolen, Yangın merdivenli, Asansörlü, Doğalgazlı, otopark ve çocuk parkı bulunmaktadır.

Vizyon Emlak tarafından yapımı başlatılan 45 daire 18 ay zaman içinde tamamlanacağı açıklanmış olup şimdiden daire satışlarına başlanmıştır.

*

*

*

*

*

*

*

 

 
SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 6/16/2017 12:26:35 PM  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (1519)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 2.617 | Toplam Ziyaretçi: 6.293.608 | Ip Adresiniz: 54.145.68.45 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.