Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
ALBAYRAK, ZONGULDAKSPOR SEVDALISIYIM

İşyeri Yolova’da gönlü Zonguldak’ta genç işadamı Hakan Albayrak, Zonguldakspor’u için maddi ve manevi desteğini tam veriyor.
Zonguldakspor’u aşkı yaşayan genç işadamı Hakan Albayrak ile bir röportaj yaptık. Zonguldakspor için sorduğumuz sorulara gönlünden geldiği gibi samimi cevaplar verdi.

Hakan Albayrak ile işte röportajımız:

Aydemir:  Zonguldak Kömürspor üzerinden kentte yaratılan gerginliği nasıl değerlendiriyorsunuz?


Albayrak: Zonguldak Kömürspor, Zonguldak’ın tek olmazsa olmazı. Herkesin bu takıma sevgisi var. Ama sabit bir geliri olmayan tek takım ancak bu kadar başarılı olur.
Zonguldakspor’a  bir kuruş nasibi olmamış kişiler Zonguldakspor üzerinden rant yapmaya çalışıyor. Gelir için verilen kaynağı engellemeye çalışan zihniyet olduğu sürece maddi kaosta sürecektir. Onun için birlik ve beraberlik olmadan bir yere varamayız ve de başarılı olmamız söz konusu değildir.


Aydemir: Zonguldak Kömürspor kongresinin ardından iki yöneticinin görevi kabul etmemesiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?


Albayrak: O iki arkadaş haberimiz olmadan yönetime yazıldığını beyan ediyor. Kulüp Başkanın yaptığını zannetmiyorum. Yönetimi onun haberi yoktur.  Bundan eminim. Yönetimde olmak isteyen arkadaşlar onun bilincinde olduğu için kabul etmezler.


Aydemir: Zonguldak Kömürspor sevdasıyla yanıp-tutuşuyorsunuz hatta bu sevda uğruna hapis cezasına bile razı geldiniz ancak yönetimde düşünülmediniz bu olay sizi üzdü mü?

Albayrak: Hiç üzülmedim. Bundan sonra da Başkan Caner’in olduğu hiçbir yönetimde olmam. Ben Zonguldakspor sevdalısıyım. Dışarıdan gereğini yaparım.

Aydemir: Siz yönetici ya da söz sahibi olsaydınız kulüpte gerek transferde gerekse yönetimsel olarak nasıl bir yol izlerdiniz?


Albayrak:Ben Zonguldakspor kulüp başkanı olsam ilk önce alt yapı tesislerine önem verirdim. Alt yapısı olmayan takım inişli-çıkışlı bir yol izler ve bir yere varamaz. Futbolcu yetiştiren bir kulüp ne almaya nede satmaya para yetiştiremez.

Aydemir: Armasında şehit madencilerin arması olan bir takımın polemik konusu yapılması sizce doğru mudur?


Albayrak:Zonguldakspor madencinin armasıdır. Tarihiyle geçmişiyle Türkiye’nin her ilinde tanınan ve sevilen bir kulüptür. Gideri konusunda polemik yapılmasını doğru bulmuyorum.

Aydemir: Özellikle Almanya’da Zonguldaklı gençlerimizin futbol oynadığını biliyoruz ancak bu madeni sizce neden değerlendiremiyoruz?


Albayrak: Zonguldakspor Kulübünde yanlış işler yapılıyor. Erdoğan Demir başkanlığında yıllardır bu kulübün yükünü çekti. Kimse yardım etmiyor. Gurbetçi yetenekli gençlerimiz var. Ben olsam senede 2 ve 3 tane bu gençlerden takımı takviye yaparım.  Erdoğan Başkan’ın işleri yoğun sıkıntıları var. Onun için böyle şeylere uğraşmaya vakit ayıramaya bilir. Ama dediğim gibi destek verilse daha iyi yerlere geleceğinden eminim.


Aydemir: Zonguldakspor üzerine duygu ve düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. Son olarak neler söylemek istersiniz?


Albayrak: Zonguldaksporun İnşallah ilerleyen yıllarda daha iyi yerlere gelecek. Ben her zaman yönetimde olayım veya olmayayım bu takıma destek vereceğim. Bazı şeyleri değiştireceğiz.  Zonguldaakspor’u üzerine bu duygu ve düşüncelerimi açıklamama imkan sağladığınız için sizlere çok teşekkür ediyor, mesleğinizde de başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 
SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 6/11/2017 1:54:33 AM  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (1063)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 2.597 | Toplam Ziyaretçi: 6.081.414 | Ip Adresiniz: 54.166.146.212 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.