Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
GÖKÇEBEY’E MANDA DEĞİL OSB İSTİYORUZ.

Zonguldak Defterdarı Bayram Yapar, Bakka Mehmet Çetinkaya, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ali Doğu, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özkan, Milli Emlak Müdürü Rıza Demir, Gökçebey'de kurulması planlanan Manda OSB arazilerinde incelemelerde bulunmuşlar.


Gökçebey’e Manda OSB düşüncesi içinde bir heyet ilçede incelemede bulunuyor, Gökçebey’de Kaymakam, Belediye Başkanı, Siyasi Partilerin İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı ve sivil toplum örgütlerinden temsilen olsun bir kişi yok.


Bu projeyi Bakacakkadı ile Çaycuma arasındaki Kum Çakıl İşletmelerini iptal ettiğiniz ırmak yatak üzerine düşünebilirsiniz. Ama Gökçebey’e Manda OSB kurulması ilçede işsizliğe ve göç’e engel olamaz.


GÖKÇEBEY’İN KURTULUŞU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİDİR.


Yapılan genel seçimler sürecinde Ak Partili Zonguldak Milletvekili Adayların sözü vede uzun dönemler Zonguldak Milletvekili yapmış Köksal TOPTAN’ın da Gökçebeylilere verilmiş bir sözü vardı.


Gökçebey’de ciddi anlamda İŞSİZLİK ve GÖÇ var.  Bu İŞSİZLİĞİ ve GÖǒü  bir nebzede olsa önüne geçmenin tek çözümü var. Organize Sanayi Bölgesini kurmaktan geçmektedir.


Şayet Organize Sanayi Bölgesi kuramaz isek, Çaydeğirmeni ile Devrek arasında arsa tahsisi yapılarak ilçe yeni yatırımcılar getirmekte hiç engel olmadığını düşünüyoruz.


Zonguldak’ın beş milletvekiline buradan seslenmek istiyoruz. Gökçebey’i ekonomi anlamda kalkındırmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka Organize Sanayi Bölgesini kurmaktan geçiyor.

Latif AYDEMİR

 
SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 5/28/2017 11:12:34 PM  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (1015)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 2.522 | Toplam Ziyaretçi: 6.293.513 | Ip Adresiniz: 54.145.68.45 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.