Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
MİLLETVEKİLİ ÖZBAKIR, BAŞKAN ÖZTÜRK’Ü TEBRİK ETTİ.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Gökçebey Belediye hizmetlerini yerinde inceledi.

Milletvekili Özbakır’ın Gökçebey’de bir dizi ziyaretlerine; İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanı Hayrettin Karadağ ve Belediye Başkanı Vedat Öztürk eşlik etti.


Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Milletvekili Hüseyin Özbakır’a , Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“Göreve geldiğimizden bu yana ilçemize çok büyük hizmetler yaptık. İlçemizin çehresini değiştirdik” diyen Başkan Öztürk,”  Gökçebey belediyesi tarafından ilçenin her mahallesi, caddesi ve sokaklarında, 2014-17 yılları arasında doğalgaz, içme suyu hattı yenileme, elektrik kablolarının yer altına alınması, Kanalizasyon yenilenmesi çalışmaları yapıldı ve hızla devam ediyor.
Gökçebey tarihinin son 15 yılının en yoğun hizmet dönemi yaşanırken İlçede devası alt yapı ve üst yapı çalışmalarında hummalı çalışma içersindeyiz. Allah utandırmasın. Daha yapacak çok işimiz var. Gökçebey halkı hizmetin en iyisine laiktir
” dedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır,” 2014 yılında yapılan seçim sürecinde Vedat Başkanımız Gökçebeylilere hizmet sözlerini bir bir anlatırken bizler hayırlısı nasıl yapacak diye düşünüyorduk. 2014’deki Gökçebey ile Bugün Gökçebey arasında çok fark var. Başkanımız 2014’de verdiği hizmet sözlerinin %90 ‘nı tamamlamak üzere. Son üç yıldır Gökçebey’e baktığımızda alt yapısı tamamlanmak üzere üst yapı çalışmalarına başlanmış ve 2019’a kadar da işin sonuna geleceğine inanıyoruz. Başkan Öztürk’ü ve çalışma ekibini yürekten tebrik eder başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Bizler Ankara’da her zaman sahip çıkıyoruz ve çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

*

 
SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 5/28/2017 9:46:37 PM  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (440)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 2.612 | Toplam Ziyaretçi: 6.081.429 | Ip Adresiniz: 54.166.146.212 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.