Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
Çanakcı’dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı:

Çanakcılar Yapı Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı,”Yeni yılın, ülkemiz genelindeki yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” diyerek yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çanakcı yayımladığı yeni yıl mesajında; “Sevinçlerini ve tasalarını birlikte paylaştığımız 2016 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2017 yılına da birlikte ilk adımımızı atıyoruz. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Yeni yılın, ülkemiz genelindeki yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılda da, en çok ihtiyacımız olan şey, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumak, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve bir tek vücut gibi kenetlenişimizi tüm dünyaya göstermek olmalıdır. Bu duygu ve düşünceler ile 2017 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu geçirmesini ve hepimizi toplumsal huzura daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 25.12.2016 14:01:07  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (932)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 2.175 | Toplam Ziyaretçi: 7.477.948 | Ip Adresiniz: 54.158.15.97 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.